Thulium Lazer

THULİUM LAZER

Thulium lazer, cilde 1927 nm dalga boyunda enerji veren yeni teknoloji lazer cihazıdır. Kliniğimizde kullandığımız lazer Fraksiyonel Thulium Lazerdir. Fraksiyonel teknolojisi ile daha kısa sürede, çok iyi sonuçlar almaktayız.

Fraksiyonel Thulium Lazer ile uyguladığımız tedaviler:

Melezma tedavisi

Güneş lekelerinin tedavisi

Yaşlılık lekelerinin tedavisi

Cilt tonunun eşit hale getirilmesi

Çillerin azaltılması

Gözeneklerin azaltılması

Anti aging uygulamalar

Thulium Lazer, Lekeleri Nasıl Azaltır?

 Lazer enerjisi ciltte çok ince kanallar açar. Bu kanallar iyileşirken cildin kendini yenilemesini sağlar. Yeni ciltte lekeler, kırışıklıklar azalır,  cildin kalitesi artar, Daha canlı daha parlak bir cildiniz olur. Thulium Lazer özellikle ciltte leke yapan melonositlerin olduğu alana kadar enerji verebilmektedir. Böylece, lekeleri oluşturan melonositleri azaltmak ve lekelerin rengini açmak mümkün olur.

Thuium Lazer Nasıl Uygulanır?

Thulium Lazer tedavisinin uygulaması çok kolaydır. Çok az hissedilir. Seans sonrası kırmızılık olur, birkaç gün içinde kendiliğinden geçer. Seanstan sonra hemen gündelik yaşantınıza devam edebilirsiniz. Thulium Lazer seansından sonra cildinizi yenilemek için ilaçlar sürülür. Lazerin açtığı kanallar vasıtasıyla bu ilaçlar cildin alt tabakalarına kadar nüfuz eder. İlaçların derine inmesi,  problemli alana ulaşması, çok önemlidir. Böylece istediğimiz etkiyi maksimum düzeyde görebiliriz.

Lazer uygulamaları ciddi tedavilerdir, cildinizde kalıcı lekelere neden olabilir.  Tüm lazer tedavilerinden önce mutlaka uzman doktor tarafından muayene yapılıp, size uygun lazer sisteminin ve doz belirlenmelidir.

Thulium Lazer Kaç Seans Uygulanır?

Thulium Lazer ile ilk seansta cildinizdeki renk açılmasını, parlamasını görürsünüz. Çok şikayeti olmayan kişilere tek seansta yetmektedir. Fakat lekeleri derin olan kişiler, birden fazla seansa ihtiyaç duyabilir. Bu durumda 2 hafta aralıklar ile seanslar tekrarlanabilir. Bazı lekeler derin yerleşimlidir. Yıllar içinde özellikle çok güneşe maruz kalmak ile lekeler derinleşir. Derin lekelerde çok sayıda seans gerektirir. Pek çok hastamızda lekeler için, lazer tedavilerini, ilaç, prp,  mezoterapi gibi ek işlemlerle de desteklemekteyiz. Böylece sonuçların çok daha iyi olmasını sağlayabiliyoruz.

Neden Baby Face?

Sağlıklı bir cilt; lekesiz, parlak, canlı, nemli.  Yani bebek gibi cilt, hepimizin isteği. Bunun için yaptığımız Thulium Lazer ile, bu sonuçlara yaklaştıkça siz de bebek gibi bir cilt hissini yaşayacaksınız. Bu nedenle Thulium Lazer, medyada Baby Face olarak adlandırılmaktadır.

Thulium lazer(baby face) fiyatında tek etken seans sayısıdır. Hem toplu seans  hem de tek seans olarak  hesaplanmaktadır.

Paylaş:

Etiketler: Ankara, Dr.Fatma Yıldız, Lazer Merkezi, Lazerle Leke Tedavisi, Thulium, Thulium Lazer Fiyatlari, Thulium Lazer Ankara,


Bize Mesaj Gönderin