Dövme Sildirme Hakkında Sık Sorulan Sorular

Dövme Sildirme Hakkında Sık Sorulan Sorular

Lazerle dövme silme işleminden sonra lazere bağlı herhangi bir yara, yanık izi kalmaz. Tabi ki FDA onaylı uygun lazerler kullanmak, doz ayarlamasını iyi yapmak ve uzman doktorun bulunduğu, gerekli hijyen ve bilgiye sahip klinik ortamlarında işlem yaptırmak şartıyla cilde zarar vermeden maxsimum seviyede iyi sonuç almak mümkündür. Dövme silindikten sonra dövmenin altında zaten var olan bir iz varsa ortaya çıkar ve görünür hale gelir. Bunun işlemin etkinliği ile bir ilgisi yoktur.

Lazerle Dövme Silme Kolay mı?

Lazer işlemi çok can acıtan bir işlem değildir. Acıya duyarlı, hassas kişilerde, anastezik krem ile işlem yapılacak alanı uyuşturmak ve soğuk uygulama konforu artıracaktır. İşlemden sonra nemlendirici kremler kullanmak yeterlidir. Kısacası lazerle dövme silme kolay bir işlemdir.

Lazerle Dövme Silme Ne Kadar Sürer?

Lazerle dövme silme işlemi hızlı bir işlemdir. Küçük bir dövme seansı birkaç dakika sürer. Tüm kolunuzu kaplayacak kadar büyük bir dövme yaklaşık 45 dakika sürecektir.

Lazerle Dövme Silme Sonrası Ne Yapmalıyım?

Lazerle dövme çıkarma seansından sonra gündelik yaşantınıza dönebilirsiniz. Farklı bir şey yapmanıza gerek yoktur. Yapılan alanı kaşımayın, yolmayın, tahriş etmeyin yeterlidir. Rahatlatması açısından nemlendirici sürebilirsiniz. Birde, işlem yapılacak alanın bronz olmaması işlemin daha kolay olmasını sağlar. Bu nedenle hastaların lazerle dövme çıkarma seansından önce ve sonra güneşten korunmaları önemlidir.

Ankara'da Dövme Sildireceklere Tavsiye

Mutlaka FDA onaylı gerçek lazer kullanan klinikleri tercih etmelisiniz. Sağlık bakanlığı yönetmeliklerine göre yasal olarak yalnız doktoru olan klinik ve hastaneler gerçek lazer bulundurabilirler. FDA belgesi bulunmayan ve dövme silmek için uygun olmayan bir cihazla işlem yaptırmak hem cildinizde kalıcı hasarlara neden olabilir hem de dövmeniz çıkmaz.

Dövme silme fiyatları işlem yapılacak olan dövmenin büyüklüğüne göre ücretlendirilir. Dövme büyüdükçe fiyatlar artış gösterir.

0506 484 89 34 nolu WhatsApp hattından fotoğraf gönderirseniz lazerle dövme çıkarma fiyatı öğrenebilirsiniz.


Videolarımızı Görmek İçin Tıklayınız
Merak Ettiğiniz Sorular İçin Bizimle İletişime Geçin.