"Lazer Epilasyon" İçin Sıkça Sorulan Sorular


Lazer epilasyon fiyatları istenilen bölgeye göre değişmektedir. Bölgelere göre fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız, 6 seanslık alırsanız fiyatlarımız daha avantajlı olacaktır. Fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Lazer epilasyon doğru cihazla uygun dozlarda yapıldığında kesinlikle zararlı değildir. Uygun doz önemlidir çünkü lazer cihazı düşük dozlarda kullanıldığında etkisiz olur. Yüksek dozlarda cildi yanık oluşturabilir. Bu nedenle lazer epilasyon işlemini doktor olmayan yerlerde yaptırmayın zaten yasal olarak güzellik salonlarında lazer epilasyon yapılması yasaktır. Dermatolog doktor olarak uzmanlık alnında olan bu işlemi yıllardır güvenle uygulamaktayım.
Lazer epilasyon cihazı yumurtalıklara, lenf bezlerine veya herhangi başka bir organa zarar vermez. Kullandığımız cihazlar FDA onaylı lazer cihazlarıdır. Yalnızca kıllardaki melanin adlı maddeyi etkiler vücudun diğer bölgelerine etki etmez, zarar vermez.
Lazer cihazları radyasyon üretmez ışık enerjisi üretir. Kesinlikle kanser yapmaz. 1996 yılından bu yana tüm dünyada çok yaygın kullanılmaktadır. Kanser yaptığı hiçbir vaka yoktur.
Lazer epilasyon kısırlık yapmaz. Doğurganlık üzerine hiçbir etkisi yoktur. Litaratür bilgisi de bu yöndedir bunun dışında pratikte kliniğimizde 2004 yılından bu yana on binin üzerinde hastaya işlem yapılmıştır. Doğurganlık üzerinde hiçbir etkisi olmadığını bizde gözlemliyoruz.

"Lazer Epilasyon" İle İlgili Soruları Dr. Fatma Yıldız'a Sorun

Lazer Epilasyon İçin Kullanılan Yöntemler


Buz-Lazer-Epilasyon
Devamı
Nd-Yag-Lazer-Epilasyon
Devamı
Ücretsiz Randevu ve Danışmanlık
Sizi Arayalım
soru-icon