Lazer epilasyon fiyatlarının belirleyen iki faktör vardır.

a) Yapılacak alanın büyüklüğü

b) Kullanılan cihaz

Yapılacak alan ne kadar büyükse fiyat o kadar artacaktır. Birden fazla bölge yaptırmak, hatta tüm vücut yaptırmak daha uygun fiyatlara mal olur.

Bitene kadar toplam fiyat verilmesi hiç uygun değildir. Çünkü yüz gibi alanlarda zaten bitirme garantisi mümkün değildir. Bu nedenle bitirme garantisi gerçekçi bir yaklaşım değildir, yalnızca satış stratejisidir. 

Lazer epilasyon fiyatının belirlenmesinde kullanılan cihaz çok önemlidir. Gerçek lazer olan Aleksandrite, Diot ve Nd-yag kullanan klinikler seans fiyatı daha pahalı olsalar bile daha iyi sonuç verirler. Bu nedenle toplamda ödeyeceğiniz fiyat daha az olur. Koltukaltı, alt bacak, bikini gibi kılların kalın olduğu alanlarda mutlaka Aleksandrite lazer birinci tercih olmalıdır. Yüz, kol gibi kılların ince olduğu alanlarda Aleksndrite lazerin yanında Diot ve Nd-yag lazer birlikte kullanmak etkinliği artırır. Bu nedenle gittiğiniz klinikte birden fazla cihaz olması size en uygun cihazı uygulanmasında elzemdir.

Bu nedenle epilasyon için IPL yani yoğunlaştırılmış ışık kaynakları kullanıp bunları lazer gibi sunabiliyorlar. Lazer olmayan sistemlerde işlem yaptırdığınızda çok seans gitmeniz gerekir. Bu nedenle lazer epilasyon fiyatları ucuz bile olsa doktor olamayan bir yerde lazer yaptırmanız toplamda çok daha fazla para ödemenize neden olur. Üstelik sonuç almanız çok zordur. Bu nedenle mutlaka doktor olan yani yasal çalışan yerlerde işlem yaptırmalısınız.

Günümüzde istenmeyen tüyler için özel çözümler geliştirilmektedir. Bu çözümlerden birisi de lazer epilasyon olmaktadır. Lazer epilasyon ile diğer yöntemlere göre çok daha fazla olumlu etki görmek mümkündür. En ince tüyler bile lazer epilasyon ile ortadan kaldırılabilmektedir. Bu kadar etkili bir yöntem olması insanları lazer epilasyona yönlendirmektedir. Ancak burada önem arz edecek bir diğer konu lazer epilasyon fiyatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu fiyatları araştıran biriyseniz öncelikle bazı detayları bilmeniz ve buna göre hareket etmeniz önem taşımaktadır. Fiyatı etkileyen faktörleri bildikten sonra daha doğru sonuçlar almanız mümkündür.

Lazer Epilasyon Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları Ankara araştırması yapanlar için öncelikle fiyatları etkileyen faktörleri listeleyebiliriz. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Seans sayısı; bu sayı ne kadar fazla olursa fiyat o kadar artacaktır. Ancak seans sayısının artması etkili çözümler için önemli rol oynamaktadır. Seanslar arttıkça verimlilik de artacaktır.
  • Epilasyon uygulama bölgesi; Uygulama yapılacak bölgeler değişebilmektedir. Tüm vücudun dahil olduğu paketler daha pahalıdır. Ancak avantaj olarak bakıldığında bölgesel fiyatlandırmaya göre çok daha uyguna gelmektedir.
  • Epilasyon uygulaması yapılan makineler; bu makinelerin doğru ışınları yayması çok önemlidir. Ayrıca cildi tahriş etmemesi de şarttır. Bu makinelerin kaliteli olması fiyatı artıran bir diğer faktördür.
  • Uzman bir epilasyon çalışanı tarafından hizmet almak ise bir diğer fiyat artırıcı sebeptir. Ancak unutmamak gerekir ki profesyonelleri tercih etmediğiniz taktirde ciddi sorunlar yaşaya bilirsiniz. Cilt hastalıkları ortaya çıkabilir.

Tüm bunlara dikkat ederek siz de başarılı bir süreç yönetebilirsiniz.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları

Eğer siz de tüm vücut lazer epilasyon fiyatları araştırması yapıyorsanız öncelikle bu fiyatların hizmet alacağınız yere göre değişeceğini belirtebiliriz. Bu yüzden mutlaka hizmeti alırken oraya ait özel yorumları okumanızda fayda var. Eğer güzel yorumları olan doğru bir yeri seçerseniz süreç daha verimli geçecektir. Fiyatlar ise makineye, sürelere ve uygulama yapan personellere göre değişebilmektedir. Ayrıca vücut yapınıza göre de fiyat değişebilir. Kıl ve tüy yapısı yoğun olan kişilerde süreç daha uzun olmaktadır. Bu ise fiyatı artırmaktadır. Ancak tam net rakamlar için direkt olarak firmalardan fiyat almak gerekiyor. Ankara en iyi lazer epilasyon araması yapıyorsanız birçok firmaya ulaşmanız mümkün. Her birisinden fiyat almanız mümkündür.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Yaptırmak Mantıklı mı?

Ankara lazer epilasyon tavsiye araması yapanlar için birçok tavsiye mesajı bulmak mümkündür. Bu tavsiye mesajlarından da görüleceği gibi lazer epilasyon yaptırmak oldukça mantıklıdır. Lazer epilasyon sayesinde tüyler kökten yok edilmektedir. Sonucunda kusursuz bir vücuda sahip olmanız mümkün hale gelmektedir. Verimli geçen seansların ardından kıl, tüy kalmamaktadır. Tekrar oluşumu da engellenmektedir. Siz de Ankara lazer epilasyon fiyatları 2024 aramanıza en iyi sonuçları bölgenin en iyi lazer epilasyoncularından bulabilirsiniz. Detaylara ulaşarak kayıt olabilir ve epilasyon sürecinizi başlatabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Devam Etmeli? Seanslar Nasıl Belirlenmeli?

Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları epilasyon süresine göre değişmektedir. Epilasyon süresi uzadıkça fiyatta da artış olmaktadır. Buna ek olarak kullanılan ek materyaller de bazı durumlarda epilasyon fiyatlarını artırmaktadır. Bunlar ile alakalı daha net bilgi almak için lazer epilasyon merkezlerini ziyaret etmek gerekiyor. Ayrıca lazer epilasyon seans sayısı da vücudunuzun yapısına göre belirlenebilmektedir. Buna dikkat ettiğiniz taktirde kusursuz bir deneyim yaşamanız mümkün olacaktır. Doğru seanslar ile kıl, tüy gibi şeylerden kurtulmanız mümkün olacaktır.

Lazer Epilasyon Fiyat Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle merdiven altı yerlerden uzak durmak gerekiyor. Bu yapılan müdahale direkt tene etki edecektir. Bahsedilen sebepten ötürü tende yanma, zarar görme durumlarının yaşanmaması adına dikkatli olmak gerekiyor. Tüm vücut lazer epilasyon yaptıranlar tarafından yapılan yorumları dikkatlice okumak önem taşıyor. Ten yapınız eğer hassas ise mutlaka bir uzmandan destek almanız önem taşıyor. Lazere gitmeden önce mutlaka bahsedilen detaylara dikkat etmeniz önem taşıyor. Vücudunuzda açık yara veya kanamaya müsait bir nokta varsa bu durumda da lazer randevunuzu ötelemeniz gerekmektedir. Siz de daha detaylı bilgi almak için hemen lazer firmalarını tercih edebilir, araştırabilir ve sitemizde yer alan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.