Göz çevresi koyuluklar için yapılabilecek tedaviler; 

Göz çevresi peeling;  Hem üst, hem de alt göz kapağındaki koyuluğun giderilmesinde kullanılır. Göz için özel peelinglerle göz kapağındaki ve altındaki bu koyuluk azaltılabilir. Seans seans yapılan bir işlemdir. Ortalama 3-4 seans önerilir. İşlemden sonra ciltte yalnızca kızarıklık olur, uygulaması kolay bir işlemdir. Öğle tatilinde işlem yaptırıp işinize dönebilirsiniz.

Fraksiyonel lazer; Göz çevresi kırışıklıklarının azaltılmasında, renk farklılıklarının düzeltilmesinde kullanılan lazerdir. Lazer uygulandıktan sonra  bir hafta kabuklanma olur, sonra cildin üst kısmı kalkar alttan yeni cilt gelir. Yeni cilt daha canlı daha sağlıklı olacaktır.

PRP;  PRP kişinin kendi kanını özel tüplere alıp santifirüj  işleminden sonra iyileştirici hücrelerini tekrar kişiye enjekte etme işlemidir. Kendi kanınız olduğu için allerji yapmaz.  PRP ile göz altlarınızda hem bir aydınlanma hem de dolgunlaşma olacaktır. 3-5 seans önerilir. işlem öncesinde uyuşturucu krem sürüleceği için çok acılı bir işlem değildir.