Kadınlar kulübü lazer epilasyon yaptıranlar forum içerisinde çeşitli konu başlıklarında deneyimlerini aktarıyorlar. Uzun süreli seansları olsa da kalıcı bir tedavi olması pek çok birey için önemli bir avantaj olmaktadır. Seanslar sonunda tüyler tekrar çıksa bile çok daha az oranda ve çok açık renkli olmaktadır. Sırt, bacak ve göğüs gibi geniş alanlara yayılan kalın kıllarda bu oran çok daha yüksektir. Ve lazer epilasyon yaptıranlar çok daha başarılı sonuçlar sağlar. Farklı cilt yapılarına özel uygulamalar ile istenmeyen tüyler tamamen giderilebilir. Kıl köklerine ulaşan lazer ışınları bu alanda bir tahribat oluşturur ve kalıcı sonuçlar sağlar. Bu nedenle lazer epilasyon cihazları pürüzsüz bir güzellik için teknolojinin geldiği son nokta olarak tanımlanabilir.

Lazer Epilasyonun Sağladığı Faydalar

Kadınlar kulübü lazer epilasyon yaptıranlar genel olarak sonuçlardan memnun kalıyor. Hastaların çoğunda uzun dönemli ve kalıcı olan epilasyon uygulamaları tekniğine uygun bir şekilde yapıldığında hedeflenen sonuçlar elde edilebilir. Sırt ve bacak gibi geniş alanlarda kıl yoğunluğu fazla ve kıl yapısının kalın olması itibari ile başarı oranı daha da yüksek olabiliyor. Hastaların acı eşiğine göre lazer epilasyon yaptıranlar konforlu deneyimler elde ediyor. Uygulamalar sonrasında tüyler tekrardan büyüse bile daha az, zayıf ve açık renkli olurlar. Bunlarda uygulanan ek seanslar ile zaman içerisinde hızlı bir şekilde dökülürler. Farklı epilasyon uygulamalarına göre hızlı bir yöntemdir. 4 ile 5 saat içerisinde vücuttaki tüm tüyler lazer epilasyon uygulamaları ile temizlenebilir.

Lazer Epilasyon Yan Etkileri

Kadınlar kulübü lazer epilasyon yaptıranlar belirli ve uzun süreli yan etkilerden bahsetmez. Genel olarak yapılan araştırmalarda da bu şekilde bir bulgu yoktur. Cilt üzerinde alerjik ya da toksik bir yan etkiden bahsetmek mümkün değildir. Hatta cildin tahriş olması, kalıcı yara izi bırakması gibi durumlara da rastlanmamıştır. FDA onaylı cihazlar ile lazer epilasyon tercih edenler herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan hedeflenen etkileri elde edebilir. Cilt enfeksiyonu ya da bulaşıcı hastalık riski olmadığı gibi batık kıllar ve kıl dönmelerindeki en etkili tedavi yöntemi olarak tavsiye edilir. Genel olarak lazer epilasyon fiyatları kişiye özel olarak hazırlanır. Ortalama bir fiyat verilmez.