Ben aldırma ihtiyacının gün geçtikçe arttığını görmekteyiz. Görseli çirkinleştiren bölgelerde olması ise gerçekten rahatsız edici bir durum. Fakat bana sorarsanız çokta gerekli değil. Duruma baktığınız da çevrenizden, ailenizden, eşinizden olumsuz sözler duyuyor ve bundan sebep psikolojik olarak çok etkileniyor olabilirsiniz. Bu farklı bir boyut olduğundan böyle bir işlemi sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde uygulayabilirsiniz.

Koyu renkli ve kaşınan benlere dikkat etmek gerekmektedir. Bu gibi özellikler sorunlu benlerde bulunmaktadır. Bu durumda önce doktora giderek ben üzerinde fikir almanız gerekmektedir. Kanser belirtisi olabilir belki de aldırmanız çokta iyi olmaz. Uzman doktor gözetiminde bu gibi durumlarda sizlere gönül rahatlığı ile hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve bilgi donanımına sahip ekiplerimizin hizmetinden memnun kalacaksınız.
 
Lazerle Ben Alımı

Ben alımlarında en çok dikkat edilmesi gereken şey bu uygulama işlemini yapmasını bilen kişiler tarafından yapılmasıdır. Yanlış bir lazer uygulamasının ciddi zararlara sebebiyet vereceğini göz önünde bulundurmak gerekir. Bu sistemin yapılmasında öncelikle, çevresine lokal anestezi yapılması gerekmektedir. Bu yapılmadığı zaman ağrı ve can yanması olacaktır. Bu uygulamadan sonra, lazer ışığını ben üzerine tutarak yüksek ısı ile benin tahrip olması nedeni ile buharlaşması beklenir. Lazer seçimini kabarık benlerde tercih etmemek en doğrusudur. Yüzeysel benlerde daha etkilidir. Bundan sebep yüzeysel benlerde daha tercih edilir. Bu durumda benin büyüklüğü, kabarık olması, yerleşimi ve beni alacak kişinin uzman olması lazerle ben alma konusunda çok hafif iz bırakacak şekilde olur. Uzman doktor kadromuzla bu hizmeti sizler için yapmaktayız bizlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Ben Aldırmada Lazer Sakıncalı mıdır?

Ben aldırmanın hiçbir zararı yoktur. Aksine büyüyerek kanser hücresine dönüşmesini engeller. Sadece dikkat edilmesi gereken şey ise, kanser riski bulunan benlerin lazer ile alınması uygun değildir. Biz bu gibi durumlarda benden aldığımız parçaları incelemeden işlem yapmamaktayız. Bu konuda titizliğimiz çok yüksektir. İnsan sağlığı her şeyden önce gelir. Uzman doktorumuzla bu hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli.  Bizleri tercih ederseniz web sayfamızın iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Lazerle ben aldırma nasıl yapılır sorusuna uzmanlarımızdan daha net cevap alabilirsiniz.