"Lazerle dövme silme" işleminde; doğru lazer, doğru dozda kullanılırsa iz bırakmaz. Dövme silmede kullanılacak lazer, Q switch veya piko lazer olmalıdır. Bu cihazlar dövme için özel üretilmiş cihazlardır. Uygun dozda kullanıldığında yalnızca boyayı parçalar, ciltte hasar oluşturmaz, iz yapmaz. Fakat bu cihazlar pahalı cihazlardır, bu cihazı olmayan yerler ellerindeki epilasyon cihazları ile dövme çıkarmaya çalışmaktadır. Normalde epilasyon amaçlı kullanılan, IPL veya aleksandrite lazer ile dövme çıkarılmaya çalışılırsa, bu cihazlar yanık yapar ve yanığa bağlı iz kalabilir.

Dövme Sildirmek için Hangi Lazeri Tercih Etmeliyiz

Kısacası "dövme sildirmek için" q switch ve "piko lazer" bulmanız gerekmektedir. Peki, bu cihazlarda hangi marka? Bunlar pahalı cihazlar oldukları için hemen taklitleri çıkmış durumda ne yazık ki taklit cihazların gücü düşük olduğu için iyi sonuç vermiyorlar. Bu nedenle basit uzak doğuda yapılmış taklit cihazları değil orijinal FDA onaylı cihaz bulmalısınız. Bu markalardan bazıları; Picosure, spectra Xt,Q7, pastella’ dır. Tabi ki daha birçok güçlü cihaz var ama hepsinin ismini bilmemiz mümkün değil. Sizin yapmanız gereken doktor olan bir kliniğe gitmeniz doktorunuza güvenmenizdir. Küçük, basit cihazların FDA onayı yoktur. Bu cihazlar yeterince güçlü değillerdir, bu taklit cihazlar genellikle doktor olmayan yerlerde kaçak olarak kullanılır. Bu cihazlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. ( Yasal olarak, Lazer cihazları, yalnızca doktor kliniklerinde uygulanabilir.)

Dövme Silme Fiyatları Ankara

"Dövme silme fiyatları" için Ankaralife olarak müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ankara dövme silme fiyatları hakkında yazılı olarak bir bilgi veremiyoruz telefon ile iletişime geçmeniz durumunda dövme silme fiyatları hakkında detaylı bilgi ve bilgilendirme sağlayabiliriz.