Paris ışıltısı NCTF 135 HA adlı ürünün mezoterapi şeklinde cilde verilmesidir. Mezoterapi özel ürünlerin çok ince iğneler ile cilde verilmesidir. Paris ışıltısında, NCTF 135 HA adlı ürün çok ince iğneler ile cilt altına enjekte edilir.
Paris ışıltısı ne yapar?

Paris ışıltısı cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğini verir bu şekilde kalitesini artırır. Paris ışıltısı anti again bir üründür, ince kırışıklıkları azaltır, ton farkını azaltır, parlaklık verir.

Paris ışıltısı kaç seans yapılır?

Paris ışıltısı iki hafta ara ile en az 3 seans yapılmalıdır. Eğer sigara içimi, fazla güneşte kalmak gibi cildi yaşlandıran etken varsa yani cildinizin çok ihtiyacı varsa 5 seansa kadar yapılabilir. Seanslar tamamlandıktan sonra iyilik halinin devamı için yılda 2 veya 3 kez idame tedavisi yaptırmanız tavsiye ederiz.

Paris ışıltısı lekelere iyi gelir mi?

Paris ışıltısı, leke tedavisinde güvenle kullanılır. Paris ışıltısı içindeki leke açıcı maddeler lekelerin açılmasını sağlar. Bunu yanında leke tedavisi için kullanılan lazerler ile kombine edilebilir. Bu şekilde lazer ve paris ışıltısını kombine kullanmak lekelerin daha iyi açılmasını sağlar. Çünkü paris ışıltısı cildin kalitesini artırır, üstüne lazer tedavisi yapıldığında alttan daha iyi ve lekesiz cilt gelir.

Paris ışıltısı yaptırdıktan sonra nelere dikkat etmeliyim?

Paris ışıltısı bir mezoterapi tedavisidir. Yani ince iğneler ile cilt içine enjekte edilir. İğne tedavisinden sonra koruyucu antibiyotikli kremler kullanıyoruz. Bu nedenle paris ışıltısı yaptırdıktan sonra 2 saat yıkamayın, makyaj yapmayın. Tüm tedavilerde olduğu gibi paris ışıltısı yaptırdıktan sonra güneşten korunmanız önemlidir. Güneş cildimizi yaşlandıran bir etkendir, yaşlanmayı azaltmak için güneşten koruyucu kullanmanızı öneririz.

Paris ışıltısı yaptırdıktan sonra iki gün bol bol su içerseniz cildin daha nemli olmasını sağlarsınız.

Paris ışıltısı kaç günde iyileşir?

Paris ışıltısı, yaptırdıktan sonra hemen gündelik yaşantınıza dönebilirsiniz. Bir iyileşme süresi yoktur. Paris ışıltısı iğne ile yapıldığı için iğne damara gelirse küçük bir morluk olabilir bu morluğun size bir zararı yoktur bir hafta içinde kendiliğinden geçer, ayrıca bir tedaviye gerek yoktur. İsterseniz kapatıcı ile kapatabilirsiniz.  Paris ışıltısı yaptırdıktan sonra iki saat yıkamamanız ve makyaj yapmamanız yeterlidir.