Ülkemizde pek çok sanal platform insanların birbirleriyle bilgilenmeleri ve daha bir çoğunun o platformlarda konuları tartışarak birbirleri arasında bilgi paylaşımı yapmalarını sağlamaktadır. Bahsi geçen platformlardan biri olan ve insanlar arasında çokça bilinen kadınlar kulübü, q switch lazer hakkında da pek çok yorum ve tecrübelerini paylaşmışlardır. Q switch lazer kadınlar kulübü paylaşımlarında dikkat çeken konulardan bir tanesi de bu lazer yönteminin insanlar tarafından ciddi manada beğenildiği ve olumlu sonuçlar alındığıdır.

Bu Lazer yöntemi daha yüksek atımlarla elektrik atımları ile insanların istenmeyen tüylerden kurtulmasını çok daha fazla yüksek oranda sağlamaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi elektrik frekanslarının yüksek olması ve aynı zamanda noktasal olarak daha seri atışlar ve tam hedefe atışlar yapabilmesidir. Bu sayede çevre bölgeler asla ve asla hiçbir zarara uğramamakta müşteri ve hasta memnuniyeti hat safhaya çıkmakta, insanların yorumlarıyla da bu uygulamalar fazlasıyla beğeni toplamaktadır. Aynı zamanda süre olarak da çok büyük tasarruflar sağlanmaktadır. Klasikleşmiş lazer yöntemlerinde bu kadar yüksek atım hızı ve bu kadar seri atım şekli olmadığı için insanlar genellikle q switch lazer yöntemine yönelmektedir. Q switch lazer kadınlar kulübü tarafından çokça beğenilmektedir.

Q switch lazer kadınlar kulübü üyelerinin de bahsettiği üzere sadece lazer epilasyon için değil daha farklı işlemler ve ihtiyaçlar için de kullanılmaktadır. Bu işlemlerden bazılarına örnek verilecek olursa, örneğin, q switch lazer yöntemi ile vücuttaki lekelerinizden de kurtulmanız mümkündür. Yani pek çok doğum lekesi ya da daha sonradan vücudunuzda farklı sebeplerle oluşmuş olan lekelerin birçoğundan q switch Lazer yöntemiyle kurtulabilirsiniz. Q switch lazer kadınlar kulübü kullanıcılarının pek çok beğenisini almıştır ki, kadınlar kulübü kullanıcıları şu faydalardan da bahsetmektedirler; q switch lazerin cildi sıkılaştırdığını söyleyen kullanıcılar sarkma engellemelerinde oldukça başarılı olduğunu belirtmektedir. İstenmeyen tüylerin daha uzun hale gelmesini engellemektedir. Ölü cilt hücrelerinde de nüfuz ederek bu hücreleri de yok eder. Ayrıca bahsetmiş olduğumuz gibi leke silme özellikleri de olan q switch lazer sivilce lekelerini ve sivilcelerden dolayı ciltte oluşan pürüzleri de yok ederek cildi pürüzsüz bir hale getirir.